

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 2.45 GHz |
| Bandwidth | 100 MHz |
Stock: 3414
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08688
Ext.Price$0.08688
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08688 | $0.08688 |
| 10 | $0.07744 | $0.77440 |
| 50 | $0.06902 | $3.45100 |
| 100 | $0.06101 | $6.10100 |
| 500 | $0.05393 | $26.96500 |
| 1000 | $0.05127 | $51.27000 |
| 3000 | $0.04875 | $146.25000 |
| 5000 | $0.04635 | $231.75000 |
